DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Aktuality

8. PROSINCE 2012 

Zúčastnily jsme se vánočního sranda závodu v Žizicích u holek Sojek, skončily jsme sice na posledním místě :-D ale dostaly jsme medajly i diplom, holky díky:-)

Dále si Bubettka zkusila obrany a dostala pochvalu, že na poprvé jí to jde dobře. Fotky odkaz tady

 

2.PROSINCE 2012

Dlouho jsem se neozvala, mám na baráku hodně práce :-) a hlídám Ori, ale fotky jsou na rajčeti:-)

oslavila jsem druhé narozeniny a mám se báječně:-) Přeju všem hezkou zimu

 

26.PROSINEC 2011

Přejeme všech krásné svátky a hezký nový rok :-)

18. PROSINEC

27. listopadu Bubettka a její sourozenci oslavili své první narozeniny( my mááme přání jediný, štěstí zdraaví štěstí zdraaví, hlavně to zdraví :-D ) je to zdravá salašnice, ťuky ťuk na dřevo, a moc krásná. Krásně poslouchá a miluje všechny a všechno, co se hýbe, pravý Berňáček :-) Fotky z našeho života na rajčeti :-) Info o váze a výšce v sekci -Jak rostu  :-)                                                  

12. LISTOPAD

Dneska měla Bubettka návštěvu, přijela za ní část její famílie :-) Strejda Kiss, sestra Kyblík, a lidská babička s dědou - Langerovi z chs Amber Bohemia. V baráku to odnesl ubrus, kafe, Pinky miska na vodu, ale co, moje chyba, měla jsem vše včas uklidit:-) venku potom focení, výcvik ( mučila jsem Bellinku, chvilinku :-p) a hrátky holek. Kissák se zamiloval do Ani, naše sousedka a pak taky Pinky se mu moooc líbila, je to hodnej  něžnej chlapeček.

Fokty tady a od Aleny tady  :-)

 

25. ZÁŘÍ

Léto Bubettka přečkala ve stínu pod modřínem, a ted si užívá podzimu. Taky jedna velká novina- Bubettka hárá, takže je to už velká hafina:-)

Jen jsme kvůli tomu nemohli jít na Horu Říp, na salaší výšlap, tak snad příští rok. Buba važí okolo 43 kg, krásně roste a mohutní a dělá mi velkou radost  :-) Na cvičáku jsme dlouho nebyli, protože chodím do práce i v sobotu, ale snad to ještě doženeme. V neděli 2.10. se chystáme do Tábora, na klubovou výstavu, kde se teda jen zúčastníme svodu mladých. Uvidíme, jak se bude Bubí líbit, je totiž bez kožíšku, ale i tak se těšíme a užijeme si to. Fotky, jak se Bubettka má jsou tady

17.ČERVNA

Přidali jsme pár nových foteček, jak si Bubettka užívá zahradu, koupání, nebo spíš nekoupání, cvičák v Žižicích a začátek léta :-) 

 

12.ČERVNA

Vydali jsme se na naši druhou a zároveň poslední letošní výstavu, která probíhala v Kunraticích, Bubettka vyběhala VN1, spolu s námi v kruhu byla naše setra Kyblík (Bellami Teeny Amber Bohemia ) která zůstala doma, v rodné CH.s. Fotky tady a tady              

                                                                             

Bylo deštivo, proto jsme ani nečekali na závěrečné soutěže, a vydali jsme se domů. Ale i tak se nám to líbilo a park a zámek Kunratice si určitě prohlédneme za lepšího počasí :-)

 

28.KVĚTNA 

Vypravily jsme se na naši první výstavu a to na krajskou výstavu do Lysé nad Labem, Bubettka mě hodně překvapila, před kruhem sice házela záda, a že na to prdí, ale v kruhu byla moc šikovná :-) Byly jsme ve třídě dorostu samy a vyběhaly jsme si ocenění VN 1, a v závěrečné soutěži se Bubettka líbila natolik, že jsme si odnesly ocenění 3. nejkrásnější dorost této výstavy :-D, já byla v šoku, málem jsem tam zapoměla pohár, co jsme vyběhaly a Bubettce to bylo šumák.. :-D Moc díky za podporu kamarádek,hlavně Danči a Milady:-)

Fotky tady a tady :-)       

 

27.KVĚTNA

Dnes slaví Bubettka a celý vrh B ze Slap půl roku života :-)

Přejeme hodně zdraví, to je to nej, a poslušný páníky ;-)

Jelikož se stěhujeme a není moc času, veškeré fotečky dodáme později, ale něco málo najdete tady :-)

28.DUBNA

Bubettka oslavila 5 měsíců, vážit a měřit budeme v sobotu :-), momentálně si užíváme pracovní dovolenou na baráčku, kde nám dělá společnost náš nový přírůstek Mišan, kterého jsem koupila i s barákem. Pár fotek a videí najdete tady  a tady                                            

18.DUBNA

Tento víkend jsme cvičák vynechaly, ale důvod byl velký, dostali jsme klíče od našeho nového                                                                                       

baráčku, a dali jsme se do práce,aby jsme se tam co nejdřív mohli odstěhovat :-D

Fotky tady :-)  

                                                                                                      

10. DUBNA

Fotky ze cvičáku od Jarky najdete tady, jde nám to líp a líp :-)      

                                                                                       

3. DUBNA

Zase krásný víkend, v sobotu cvičák, moc nám to šlo, a pak chalupa...nemohla jsem dostat Bubettku do auta, jak se jí tam líbilo, snad to bude hoooodně brzo, co bude mít svojí zahradu, a nebudeme muset do města :-)                                                                          

tady foto :-)

26.BŘEZNA

Dneska jsme byly poprvé v psí školce u holek Sojek www.skolka.borec.cz , kam jsem chodila i s Go, a moc ráda jsem tam začala chodit i s Bubettkou. Byla tam s námi i další berňácká štěnátka a moc jsme si to všichni užili. Takže soboty u nás budou plné hraní, učení, hraní a učení :-)

Fotečky

 

20. BŘEZNA

Déle bez Bubettky jsem už nechtěla být, tak jsem si jí vzala na pořád už teď, i když zatím baráček není. Jsme spolu na Smíchově, někdy na Žižkově, začneme chodit do psí školky, aby se naučila způsobnému chování a poznala další pejsky. U chovatelů vládne smutek, ale Bubísek je už jen a jen moje holčička :-)

Loučení se smečkou ze Slap tady :-)

6.BŘEZNA

Byli jsme se podívat na chaloupce, kde byla i Eliška,Bubettky nová kamarádka, ta jí učila různé věci, jako třeba jak lovit myšku, proskakovat krz živý plot a podobě. 

Foto

28.ÚNORA

Přidala jsem nové fotky :-)

tady

Baltico Tanny Amber Bohemia - stránky Bubettčiný sestry :-)

21.ÚNORA

Fotky o tom, jak se Bubett má, když není se mnou, ale na hlídání v rodné CHS, než bude baráček, najdete tady

 

14. ÚNORA

Prvně jsme s Bubettkou strávily víkend v Praze, byly jsme na Žižkově u Romana, u Barborky, aby si zvykala na děti, u mě v práci, aby viděla, kde vydělávám na piškotky a potom u mojí mamky na Smíchově. Byl to super víkend, těším se na další :-)

fotky :-)

1. ÚNORA 2001

Přidány nové sekce

31.LEDNA 2011

Začala jsem pracovat na nových stránkách smiley

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek